Все страны
 • Искать во всех странах
 • Москва
  Москва и Московская обл., Россия
 • Киев
  Киевская обл., Украина
 • Минск
  Минская обл., Беларусь
Не найдено - ""
Объявление снято с публикации
22 октября 2021

Пристрій МІНІ Energy

Буча | Добавлено: 22 сентября 2021, номер: 18262

Пристрій МІНІ Energy, 1 260$

Буча | 31 декабря 2019, номер: 18262, просмотры: 372
 • Тип электроники: Прочая электроника 
 • Состояние вещи: Новое 
Пристрій "МІНІ Energy" - універсальний пристрій, який підтримує високий рівень енергії всіх систем організму. Заряджає вас, надихаючи на розвиток, пробуджуючи бажання до активної і творчої життя.
Сучасна людина постійно відчуває сильну психічну і фізичну активність, перебуваючи в стані стресу. Стрес в малих дозах змушує думати, шукати рішення проблем, організм набуває нові корисні якості. Але надмірний тиск стрес-фактів (емоційне напруження, гео і біопатогенних фактори) знижує ефективність, організм слабшає, втрачає сили і здатності до активної і плідної діяльності, що призводить до різних захворювань, прискореного старіння і робить життя безрадісним. "Energy" - спосіб послабити вплив стресів, запобігти їх наслідки і дати потужний енергетичний заряд організму.
Програма даного апарату побудована за принципом підтримки організму людини за допомогою спеціально підібраних унікальних і ефективних частотних формул - біорегуляторів, імуномодуляторів та адаптогенів. "Energy" працює з усім організмом в цілому і його провідними системами, підбираючи ключі до запуску основних механізмів регуляції. Слідуючи основним законам і механізмам гомеостазу, "Energy", відновлюючи загальне, вирішує і приватні проблеми зі збереженням здоров'я і молодості. "Energy" стимулює організм до відновлення порушених якої природи, знімає психоемоційне напруження, захищають від гео і біопатогенних факторів, відновлює фізіологічні та біоенергетичні показники, заряджає енергією і дарує прекрасне самопочуття і відмінний настрій.
Пристрій "МІНІ Energy" легко використовувати. Воно управляється однією кнопкою, заряджається через USB порт і не вимагає програмування.
Заряджайся енергією "МІНІ Energy" для свободи і успіху
Комментарии 0
Комментарии к этому объявлению закрыты